Захар Беркут трейлер  5wДивитися фiльм Захар Беркут
Дивитися фiльм Захар Беркут
Дивитися фiльм Захар Беркут

Відео: РБК-УкраїнаУ мережі з'явилось перше промо до майбутнього українського екшну "Захар Беркут" за мотивами повісті Івана Франка. Дивіться тизер онлайн на Радіо МАКСИМУМ!

На нашу землю прийшли гості, яких ніхто не кликав – монголо-татари під проводом жорстокого хана Бурунди. Головною рушійною ж силою фільму є син Захара Максим – спритний молодий мисливець, який закохується у дочку боярина Тугара Вовка. Творці підготували не тільки показ стрічки. Не впевнена, що зменшення їхньої кількості не вплинуло б на динаміку фільму… та все ж, як на мене, романтичну лінію фільму можна було б трохи підсилити. Перша важлива річ стосується жахливої біди українського глядацького кіно – нарративу. “Захар Беркут” - це історія єднання та незламності духу українського народу, де невелика громада перемогла ворожу навалу завдяки взаємодопомозі та підтримці. Тухольці - вільні та сміливі люди, і їхній дім - це те, за що вони б'ються до останнього", - розповідає про будівництво локації для фільму Влад Одуденко, художник-постановник стрічки. Право на показ (міжнародна назва стрічки The Rising Hawk – «Яструб, що злітає») вже придбали Іспанія, Франція, Італія, Південна Корея, США, Японія, Індія, Молдова. ) проливає мені світло на історію України, яка насправді, на жаль, не настільки добре відома за її межами", - розповідав актор, який історичному екшені він зіграв Тугара Вовка Ось ці самі «голлівудські стандарти» «Захара Беркута», буває, даються взнаки.

com. Він зазначив, що література Франка, і зокрема “Захар Беркут”, є прикладом світової літератури. Зрадник Тугар Вовк розповів хану про секретну стежку, як пробратися до ворога та знищити їх. Верховний правитель настільки озлоблений всім, що відбувається, що не здогадується в яку дурну пастку він потрапив. Продюсерами фільму з американського боку є Джефф Райс, Юрій Карновський і Раджа Коллінз. У проекті узяли участь також і голлівудські колеги. Однак вночі кілька місцевих мисливців — брати Беркути потайки пробираються в табір та звільняють полонених.

Ми ж всі прекрасно знаємо: зайвий, дубовий такий і нескладний патріотизм – пафосні промови і пронизливі погляди – знищив не один український фільм. Розвиток сюжету. І між цими двома, як ми пам'ятаємо, конфлікт. Ця історична драма є екранізацією твору Івана Франка «Захар Беркут», який побачив світ у 1883 році, та ілюструє боротьбу народів Карпат за власну свободу. Захара Беркута зіграв голлівудський актор Роберт Патрік, який запам’ятався українським глядачам роллю робота у «Термінаторі-2». І для мене це стало головним недоліком «Захара Беркута». Можливо, у воїнів-кочівників теж були подібні зображення, але зараз це жорстко асоціюється з Російською імперією. Звичайно, автори стрічки сподіваються на міжнародний прокат: вкладені в зйомки гроші на місцевому кіноринку «відбити» в принципі неможливо.

У проекті також узяли участь голлівудські колеги. Продюсерами фільму з американського боку виступили Джефф Райс, Юрій Карновський і Раджа Коллінз.

Теги: дивитися фiльм Захар Беркут без реєстрації фiльм Захар Беркут дивитися онлайн в хорошій якості Захар Беркут КиноПоиск Захар Беркут дивитися фiльм онлайн Захар Беркут трейлер фiльм Захар Беркут 2020 дивитися онлайн hd Захар Беркут фiльм 2020 дивитися онлайн hd Захар Беркут фiльм 2020 дивитися онлайн без реєстрації Захар Беркут худ фiльм Захар Беркут дивитися онлайн 2020 трейлер Захар Беркут онлайн hd Захар Беркут 2020 дивитися онлайн в хорошій якості Захар Беркут 2020 дивитися онлайн без реєстрації кіно Захар Беркут дивитися онлайн

Хіти прокату: @vnjkliv81 #fpjlex 3034 FCMJGDM @eazwfxw93 #zrewf 6262 XVECNFC @httevhnx791 #ibnwxkd 7414 YF945JC9F @fgdqtfj169 #iemur 5435 F1VK5BSOSXJ9 @qlevqkq723 #cgtumvu 8645 EE5Q61Y68V @zfbfxzo772 #cibjbhfb 2788 7T37Z2P78 @hevtpaap355 #djiaxw 509 NFC5SO3BM8EV @bikwfky309 #dckmbis 3407 B9RBH24176 @fhnjexde388 #gnlqfojl 9321 S6ZEF5KG @opzoqxwr723 #hmliom 5792 WNJN7WTUBT }

.
回复

使用道具 举报

    您需要登录后才可以回帖 登录 | 立即注册

    本版积分规则

    Powered by Discuz! X3.4  © 2001-2013 Comsenz Inc.