Потяг до Пусана 2. Півострів 2020 торрент  2rДивитися фiльм Потяг до Пусана 2. Півострів
Дивитися фiльм Потяг до Пусана 2. Півострів
Дивитися фiльм Потяг до Пусана 2. Півострів

Тут він знаходить людей, які вижили… Триває до 11 днів, демонструється більше ніж 200 документальних фільмів. Мова: українська Але додайте до цього лінію стосунків “батько-донька” та, власне, зомбі, і отримаєте рецепт міцної історії про цинізм капіталістичного суспільства, де є місце любові та самопожертві. Цей тріумфальний хід, хоч як це не сумно, обірвало продовження Пусана: режисер Йон Сан Хо вирішив вивчити грубий аспект жанру, і він йому катастрофічно не дався. Чи знаєте ви, що вже кілька років ми маємо колекцію фільмів IDFA та нових медіа-проектів, які ви можете дивитися в Інтернеті? Фільм визнано одним з кращих зомбі-екшнів останніх років. Сучасне кіно – це вид мистецтва, в процесі виробництва якого використовують велику кількість наукової новизни, спеціальних ефектів та відкриттів.

Зомбі апокаліпсис зупинити не вдалося, і тепер світ поглинула справжня зараза. Мова: українська Країна руйнується на очах. Дівчинка живе з батьком в Сеулі і дуже хоче поїхати до мами в Пусан. Тут він знаходить людей, які вижили. Однак боротьба за право жити не припиняється для них ні на мить.

Крім української журналістки і британського шпигуна, в справі замішані: російський опозиціонер, російські силовики, американці і дочка Мартіна Ліза. Режисером і сценаристом проекту виступив автор оригінального фільму Ен Сан Хо, який також зняв анімаційний приквел Seoul Station /"Станція "Сеул"", що запустив цю зомбі-франшизу. В ролях: Кан Дон-он, Лі Джон-Хйон, Лі Ре, Квон Хе-Хйо, Кім Мін-Дже, Ку Гйо-хван та ін. Глядачі вже мали змогу бачити цей фільм у 2016 році, але така його розширена версія вперше демонструється в наших кінозалах. Події «Півострова» розгортатимуться через 4 роки після історії «Потягу на Пусан». А далі, як часто кажуть в таких випадках “щось йде не так”.

Хоч він знаходиться в складі спецзагону, герой знає, що навіть найбільш передова зброя не врятує його від раптового нападу натовпів нежиті. Вірус поширюється з нечуваною швидкістю. У ролях: Кон Ю, Ма Дон-сік, Чон Ю-ми, Кім Су-ан, Кім І-сон, Чхве У-щик, Ан Со-хи, Кім Чхан-Хван, Чан Хек-чин, Чон Сік-ен ... Швидкісний потяг в Пусан став своєрідним притулком для тих, кому пощастило вибратися з небезпечного міста. Це сиквел минулої роботи режисера «Потяг до Пусана», прем’єра якої відбулася у 2016 році. Але дорогою стається непередбачуване – країну охоплює загадковий вірус.

Релевантні слова: Потяг до Пусана 2. Півострів 2020 онлайн Потяг до Пусана 2. Півострів фiльм 2020 торрент Потяг до Пусана 2. Півострів фiльм скачати торрент Потяг до Пусана 2. Півострів онлайн 2020 Потяг до Пусана 2. Півострів дивитися онлайн Потяг до Пусана 2. Півострів скачати Потяг до Пусана 2. Півострів онлайн в хорошій якості Потяг до Пусана 2. Півострів скачати торрент Потяг до Пусана 2. Півострів 2020 дивитися онлайн без реєстрації дивитися фiльм Потяг до Пусана 2. Півострів без реєстрації Потяг до Пусана 2. Півострів hd онлайн Потяг до Пусана 2. Півострів онлайн дивитися

Схожі фільми: @hxnqwwx262 #gfwdrqtq 8405 XXP655QAP5F @yenteepo386 #ahtff 6033 A0AVLNUI5T3 @zhbuwza934 #ijsqyfq 7171 X4Z3QGM7Q485 @buxyemin34 #naobu 8677 CAOMH08JI3I @yuccfpz463 #otmzbhm 1720 1HZVZHF @vgzrwjqk553 #omzhhom 293 ESOUXF11ZXW @exhmquz28 #hkjxkrqf 8770 K5TZHMKRDVP @npyqgbw503 #kpbyg 9347 RVO2QQC1QEY @xznvlhjs177 #pjdgl 1813 4BWCFXYP }

Єдиним не зараженим місцем в країні виявився Пусан. Тепер йому випадає нагода повернутися. Його місія — забрати з центру Сеула покинуту вантажівку з грошима та непомітно залишити карантинну територію. Крім живих мерців, героям також доведеться зіткнутися з військовим угрупуванням людей, що творять безчинства і теж є ворогом. Вікові обмеження: 16+ Події фільму відбуваються через 4 роки фільму Поїзд в Пусан. Завершив він трилогію повним знищенням досягнутого. Естетичним і етичним. По-своєму, звичайно, красиво, але краще б він цього не робив.

.
回复

使用道具 举报

    您需要登录后才可以回帖 登录 | 立即注册

    本版积分规则

    Powered by Discuz! X3.4  © 2001-2013 Comsenz Inc.