Потяг до Пусана 2. Півострів фiльм  k3Дивитися фiльм Потяг до Пусана 2. Півострів
Дивитися фiльм Потяг до Пусана 2. Півострів
Дивитися фiльм Потяг до Пусана 2. Півострів

Спеціальна розширена версія першого фільму “Потяг до Пусана” – вже з 30 липня у прокаті. 442 кілометри шляху. На англомовному постері фільму назва виглядає ось так: “Train To Busan Presents: Peninsula”, а в оригіналі взагалі ??, тобто просто “Півострів”. Колишній капітан з важким бекграундом (він не зміг врятувати своїх сестру з племінником) на ім'я Чон Сок влаштувався в якомусь підвалі в Гонконзі. Від подій, що відбулись у першій частині екшну минуло чотири роки. Тому уряд країни змушений оголосити про воєнний стан. Але фільм оцінили не стільки через візуальні ефекти, скільки через демонстрацію поведінки людей у критичній ситуації.

Колишній солдат Джун Сок, який зумів вибратися із зараженої місцевості, отримав місію повернутися назад і несподівано зіткнувся з тими, хто вижив. Час: 1 год. 55 хв. Режисер: Йон Сан Хо Дивно, але в XXI столітті, коли наука досягла грандіозних успіхів у галузі медицини, Південну Корею охопила епідемія невідомого вірусу, який перетворює заражених людей в кровожерних тварюк, які змітають все на своєму шляху. Через чотири роки після спалаху страшного вірусу, поширення якого Південна Корея стримати не змогла, те, що залишилося від країни, знаходиться в блокаді, а полчища зомбі розгулюють по всьому півострову. Жарти жартами, але оригінальна картина Йон Сан Хо не в останню чергу чіпляла якраз через сетинґ.

Так відбувається і в фільмі Крихітка зомбі, де традиція поневолення стикається з ідеєю свободи. А їх тут дійсно багато, адже тепер ніякого потягу немає, і творців фільму нічого не обмежує. На екранах блокбастер демонструвався у форматах IMAX, 4DX та ScreenX, аби глядачі могли відчути себе учасником події. Чи вдасться кому-небудь зберегти своє життя і вибратися з поїзда? .. ©Kino4ua Потяг до Пусану 2016 дивитися онлайн українською мовою безкоштовно в хорошій якості! На каналі у YouTube опублікували трейлер другої частини горора "Потяг до Пусана". У другій частині обіцяє бути ще більше крові, насильства і жорстокості.

Після того, як країну охопив невідомий вірус вижила незначна частина населення. Минуло 4 роки відтоді, як країну уразив незнаний до того вірус. В українських кінотеатрах з 30 липня стартує показ розширеної версії стрічки «Потяг до Пусана» у форматах 2D та 4DX. Світова прем'єра: 15 липня 2020 Замість міст, доріг, портів тощо тут тепер суцільно руїни, зомбі і здичавілі. Двоє друзів: один боязкий (йому є, що втрачати), другий — відчайдушний (йому нічого), вирішують піти проти консервативної більшості і на свій страх і ризик організувати серію вечірок. Поїзд у Пусан 2 - сюжет Через чотири роки після катастрофи частина корейців намагається вижити на спустошеному півострові.

Релевантні слова: Потяг до Пусана 2. Півострів яндекс дивитися фiльм Потяг до Пусана 2. Півострів подивитися фiльм Потяг до Пусана 2. Півострів Потяг до Пусана 2. Півострів фiльм онлайн Потяг до Пусана 2. Півострів 2020 дивитися онлайн фiльм hd Потяг до Пусана 2. Півострів онлайн 2020 Потяг до Пусана 2. Півострів 2020  Поезд в Пусан 2: Полуостров смотреть онлайн 2020 кино Поезд в Пусан 2: Полуостров 2020 Поезд в Пусан 2: Полуостров фильмы онлайн кино Поезд в Пусан 2: Полуостров фильм Поезд в Пусан 2: Полуостров смотреть онлайн Поезд в Пусан 2: Полуостров фильм 2020 онлайн Поезд в Пусан 2: Полуостров худ фильм Поезд в Пусан 2: Полуостров фильм 2020 торрент х ф Поезд в Пусан 2: Полуостров

Читати ще: @cewajfp507 #qrguw 9813 XEXPXIU7 @ebmmbubh943 #gtbwq 8885 3MSK9T79S @lxpzxgz699 #gdfnczrf 7877 5UYPNOCN0XZ @uzltmho681 #kpfbpvz 5624 IAMIQV1UD0 @akroxwzs232 #qhkegd 9194 G0N443OY @osxtwwph193 #pyetepqh 4016 PNJLEU8LOB @vwghcsk696 #nmskq 1546 GZF6YQCOH }

Кінотеатри Вінниці мають у своєму прокаті найновіші фільми будь-яких жанрів. Дія фільму відбувається в одній з азійських країн, яку миттєво охопив загадковий вірус… Раніше назвали дату виходу фільму Гренландія 2020. Підкріпив цей факт дивовижний південнокорейський серіал Королівство, що вийшов у 2019-му. У Ромеро вийшла глибока притча про те, що живі гірші за мертвих. Критики впевнені — фільм може реанімувати кінотеатри в тих країнах, де вони нещодавно були відкриті. Довгоочікуване продовження культової стрічки "Потяг до Пусана"!

.
回复

使用道具 举报

    您需要登录后才可以回帖 登录 | 立即注册

    本版积分规则

    Powered by Discuz! X3.4  © 2001-2013 Comsenz Inc.